Přeskočit na obsah

LACOSTE

Sportovní oblečení? To je moje, říká instruktorka jógy Klárka

Dnes jsme si popovídali se studentkou a instruktorkou jógy Klárkou. Ta nám prozradila, že její oblíbené outfity se skládají z basic a pohodlných kousků, které ji neomezují v pohybu. Jelikož se její život točí kolem sportu, nejvíce místa v jejím šatníku zabírá sportovní oblečení.

Číst dále »Sportovní oblečení? To je moje, říká instruktorka jógy Klárka

Jak se stará o citlivou pleť influencerka Barbora? Poznejte její rutinu

Bára, maminka dvou holčiček a influencerka, se s námi podělila o své beauty poklady a produkty, které snese i citlivá pleť. Přiblížila nám, jak vypadá její ranní a večerní rutina a co nesmí chybět v její kosmetické taštičce.

S Bárou jsme si už povídali o jejím vztahu k módě a o tom, jaký její její styl. Tentokrát jsme se však věnovali kráse a péči o pleť. Jelikož je její pleť citlivá, musí si dávat pozor na to, jaké produkty použije.

Popíšeš nám svůj ranní rituál péče o pleť? Jaké produkty používáš?

První věc, kterou s pletí dělám, je, že si ji ráno opláchnu studenou vodou. Jelikož jsem alergik a mám pleť dost citlivou, nepoužívám žádné čistící vody ani mléka. Po umytí použiji hydratační booster od Eucerinu.

Citlivá pleť je opravdu náročná

Jakou dekorativní kosmetiku máš ráda?

Dekorativní kosmetika u mě zvítězila od Artdeco, od podkladové báze až po řasenku je to za mě skvělá značka, která stojí za vyzkoušení.

Jaký máš večerní rituál při odličování a následné péče o pleť? Které produkty ti vyhovují?

Na odlíčení používám odličovač od Mary Kay. Zatím mi sedl nejvíce a používám ho už opravdu dlouho. Pak použiji opět booster od Eucerinu.

Dál používám TimeWise Repair od Mary Kay.

Oblíbený parfém?

Zatím vede Pour Femme Elixir od Lacoste, ale často parfémy střídám.

Jaký máš vztah k přírodní kosmetice?

Kladný, několikrát jsem měla možnost ji vyzkoušet. Bohužel má pleť je asi moc náročná a mám velký problém najít něco, co mi opravdu sedne.

Máš na závěr nějaký svůj beauty tip? 🙂 Může to být konkrétní produkt, nebo nějaký osobní trik.

Nic mě nenapadá.

Číst dále »Jak se stará o citlivou pleť influencerka Barbora? Poznejte její rutinu