Přeskočit na obsah

Kožená sukně

I pohodlný outfit je rafinovaný a sexy

Jsem profesionální koučka. Mými klientkami jsou hlavně ženy, se kterými spolupracuji na tématech sebepoznání, sebevědomí, změn životního stylu, work and life balance, ženského principu, vztahů… Ráda se oblékám a mezi mé oblíbené značky patří například Hugo Boss. Aktuálně mě však hodně baví pracovat na rozvoji své vlastní značky, která se specializuje na výrobu sexy doplňků z kůže. 

Číst dále »I pohodlný outfit je rafinovaný a sexy

Vykročte na červenou!

Zimní období je plné šedi a nevýraznosti, rozveselte sebe i ostatní díky výraznému kousku oblečení. Inspirujte se outfitem, ve kterém je takovým dominantním kouskem oblečení červený kabát. Takový módní kousek snadno doplníte pouze neutrálními barvami a skvělý outfit máte na světě.

Číst dále »Vykročte na červenou!

Blíží se svátek zamilovaných! Už máte svůj valentýnský outfit?

Máme opět příležitost naladit šatník na dlouhé procházky městem, romantická setkání v restauracích při svíčkách a společné kbelíky popcornu u večerních představení. A že si toho po dlouhých karanténodnech vážíme! V dnešním příspěvku vás inspirují tři dokonalé valentýnské outfity, které jsou vhodné na různá rande, a to pokaždé s jiným nádechem.

Číst dále »Blíží se svátek zamilovaných! Už máte svůj valentýnský outfit?