Přeskočit na obsah

Hunkemöller Marilyn

Rafinovaně a sexy. Buďte nude!

Skvělý outfit začíná kvalitním základem, tedy vaším perfektním spodním prádlem. Nosíte rádi oblečení ve světlých barvách? Tak to je nude odstín spodního prádla pro vás ten pravý. Ale jak vybrat ten správný tak, aby seděl k barvě vaší pleti? A musí být vůbec spodní prádlo v identickém odstínu jako je vaše kůže? Poradíme vám.

Must have


Každá žena by měla mít ve svém arzenálu spodního prádla alespoň jednu dobře padnoucí podprsenku tělové barvy. Možná však, tak jako mnoho žen se světlou pletí, věříte i vy, že s bílou barvou spodního prádla pod světlý oděv nic nezkazíte. To je ale omyl! Faktem je, že bez ohledu na odstín pleti, pokud chcete, aby vaše podprsenka zůstala pod oblečením nenápadná, volte nude odstín. Taková dokonalá podprsenka by měla vytvořit hladkou siluetu a bez námahy splynout s tónem vaší pleti.

V nude spodním prádle nemusíte vypadat jako nahá

Je důležité vědět, že vaše spodní prádlo nemusí dokonale ladit s odstínem vaší pleti, abyste dosáhli neviditelného efektu pod oblečením. S tolika jedinečnými barvami pleti je totiž velmi nepravděpodobné, že najdete dokonalý odstín shodující se s odstínem konkrétně vaší pleti. Místo toho se zaměřte na to, které neutrální odstíny nejlépe ladí k odstínu vaší pleti. Dáme vám užitečný tip, se kterým často pracují vizážisté. Podívejte se na vaše zápěstí. Tato část těla je totiž většinou skryta před přímým slunečním zářením, a tudíž barva této oblasti nejvíce odpovídá vašemu přirozenému tónu pleti.

Jako bohyně

I když se může zdát, že nude barva nepůsobí příliš přitažlivě, opak je pravdou. Tento nenápadný odstín není skoro vidět a to mu dodává na rafinovanosti. Není tak nevinná jako bílá varianta, ani tak přímočará jako černé prádlo. Spodní prádlo nude vyvolává zvědavost a když zvolíte krajkovou variantu, prosvítající kůže dodá i na něžnosti. Navíc podprsenka pudrové barvy se perfektně hodí pod bílou košili i tričko. Takže buďte nude!

Číst dále »Rafinovaně a sexy. Buďte nude!

Podprsenka, co vás podrží

Všechny víme, že základem šatníku je kvalitní a pěkné spodní prádlo a u žen je to hlavně podprsenka. Která z nás ale nosí tu správnou? 

Spousta žen si vybírání prádla v obchodech moc neužívá. Máme rády své soukromí a tomu ty kabinky se závěsem nejsou. Protože celou dobu kontrolujete, aby něco nevykouklo, či někdo neotevřel dveře. To nám zkrátka při výběru moc nepomáhá. Když přidáme často nelichotivé světlo a prodejní asistentky, které se do těch dveří ochotně vrhají s jinou velikostí v ruce, může být nákup prádla pořádná výzva. Co s tím? Zkuste to jinak.

Číst dále »Podprsenka, co vás podrží