Přeskočit na obsah

Aldo

Tipy na jarní outfity pro muže. Jde to i stylově

Pánské outfity jsou občas větší věda než ty pro ženy. Proto jsem se rozhodly vyzpovídat našeho hosta Michala, který pracuje v rádiu. Kromě svého stylu v oblékání a jeho oblíbených outfitů, nám na sebe prásknul mnoho dalších zajímavostí. Tušili jste, že Michalovým nejoblíbenějším doplňkem je kabelka?

Michal a jeho práce v rádiu

„Ahoj, jsem Michal. Mám rád média a nové technologie. Pracuji v rádiu jako moderátor sítě Hitrádio, takže se můžeme slyšet od Aše až po Jablunkov :). Krom toho mám rád i módu a stylové outfity, proto jsem dnes tady,“ říká Michal.

Číst dále »Tipy na jarní outfity pro muže. Jde to i stylově

I pohodlný outfit je rafinovaný a sexy

Jsem profesionální koučka. Mými klientkami jsou hlavně ženy, se kterými spolupracuji na tématech sebepoznání, sebevědomí, změn životního stylu, work and life balance, ženského principu, vztahů… Ráda se oblékám a mezi mé oblíbené značky patří například Hugo Boss. Aktuálně mě však hodně baví pracovat na rozvoji své vlastní značky, která se specializuje na výrobu sexy doplňků z kůže. 

Číst dále »I pohodlný outfit je rafinovaný a sexy

Jak na business casual? Ženy mohou obléknout kostýmek i šaty

Výběr oblečení do práce, na firemní schůzku nebo na večeři s obchodním partnerem může být někdy pěkně ošemetná záležitost. Ve většině zmíněných situací si vystačíte s oblečením v business casual stylu, ženy by si však měly dát pozor na pár častých chyb, které mohou dojem z celého outfitu úplně pokazit.

Číst dále »Jak na business casual? Ženy mohou obléknout kostýmek i šaty

Veronika po návratu z Anglie založila Prague Roller Girls a roztančila Prahu na bruslích

Tanec a Verča

Ahoj, jmenuji se Verča, mám vystudovanou kriminologii a momentálně se věnuji entrepreneurship. Nejvíc mě baví tanec na retro bruslích, a proto jsem před rokem založila Prague Roller Girls. Což je komunita pro tanečnice a tanečníky na bruslích, kde se navzájem učíme a účastníme různých akcí.  

Číst dále »Veronika po návratu z Anglie založila Prague Roller Girls a roztančila Prahu na bruslích

Nutriční poradkyně Marina svými casual outfity dokazuje, že věk je opravdu jen číslo

Jsem Marina a od roku 2007 žiji v Praze. Celý život pracuji v oblasti auditu a účetnictví.  Asi jako všechny ženy jsem vždy chtěla vypadat dobře, být štíhlá, mladá a krásná. Celý život se snažím oblékat módně, s přihlédnutím k moderním trendům.  Abych vypadala fit, chodím sportovat: běhání, pilates, jóga, venčení psa. Snažím se jíst zdravě a být v této věci profesionál. Nedávno jsem absolvovala Moskevskou univerzitu dalšího vzdělávání a získala jsem specializaci „nutriční poradkyně“ a nyní mám druhý směr činnosti. Díky tomu, že se udržuju v dobré fyzické kondici, cítím se pak skvěle i outfitech, které nejčastěji volím ve stylu casual.

Číst dále »Nutriční poradkyně Marina svými casual outfity dokazuje, že věk je opravdu jen číslo