Přeskočit na obsah
Domů » Podprsenka, co vás podrží

Podprsenka, co vás podrží

Všechny víme, že základem šatníku je kvalitní a pěkné spodní prádlo a u žen je to hlavně podprsenka. Která z nás ale nosí tu správnou? 

Spousta žen si vybírání prádla v obchodech moc neužívá. Máme rády své soukromí a tomu ty kabinky se závěsem, kdy celou dobu kontrolujete, aby něco nevykouklo, či někdo neotevřel dveře, nepomáhají. Když přidáme často nelichotivé světlo a prodejní asistentky, které se do těch dveří ochotně vrhají s jinou velikostí v ruce, může být nákup prádla pořádná výzva! Co s tím? Zkuste to jinak!

Pod rukama profesionálů

Pokud si chcete dopřát opravdovou péči, zastavte se v Astratex Poradně. Unikátní příjemné prostředí v pražských Holešovicích nabízí osobní konzultaci, kde si zarezervujete hodinu času jen pro sebe. Zkušené asistentky vás přeměří a poradí vám, jak si vybírat prádlo pro vaši postavu, provedou vás typy podprsenek pod různé oblečení i pro všelijaké příležitosti    a několik vám jich nabídnou. Tato služba nic nestojí, ale nemůžeme zaručit, že si nekoupíte nakonec ty skvělé podprsenky úplně všechny :). Osm z deseti žen neví, jaká je jejich velikost podprsenky, a to v Astratexu chtějí změnit. Proto přišli s tímto zajímavých konceptem. Můžete dorazit i s kamarádkou, vlastně i s pěti, stačí si rezervovat termín.

The wonder of the bra

I na internetu existuje celá řada skvělých rad a zaručených tipů, ale komu by se to chtělo to dlouze zkoumat? Zkuste to efektivněji – online poradna Astratexu vás navede k té správné velikosti právě pro vás a vaše prsa. Díky unikátnímu algoritmu zjistíte jednoduše v několika krocích svoji reálnou velikost, a tím vám zjednoduší i výběr, jelikož vám automaticky nabídne podprsenky přímo pro vás. Jako první vyberete typ postavy, poté tvar prsou a jejich umístění (ano, čtete dobře), zadáte míry a máte výsledek. Ten si uložíte do profilu a na příště už si můžete jen vybírat.

Po vygenerování doporučených výsledků vám na míru, si podprsenky objednáte a v pohodlí vašeho domova vyzkoušíte. A kdyby vám přece jen nepadla, nebo jste si rozmyslely barvu, můžete ji vyměnit či vrátit a celé to vyřídíte ze svého obýváku. Jen tu krabici pak odnesete na pobočku zásilkovny poblíž vašeho bydliště a pošlete a to zdarma. 

Online poradna také obsahuje rady a video návody, jak si například podprsenku správně obléci, nebo vám doporučí typ plavek dle vaší postavy. A to se taky hodí.

Podpoř je

Nejde jen o správnou velikost, ale i o padnoucí tvar, materiál a další faktory. Když někomu nesedne podprsenka, je to vidět na první pohled. A co víc, špatně padnoucí prádlo je opravdu nepohodlné a to nemluvíme o té zdravotní stránce. Už nejde jen o vykukující ramínka, ale aby vykukovala ta správná. Kolikrát se vám stalo, že vám vykukovala ta “ne zrovna nejlepší podprda”, kterou jste narychlo vytáhla ráno z šuplíku? A co ten nevyužitý výstřih? Ani nemluvě o prádle, které nesedí pod dané šaty. Pokud je prádlo vidět, má to mít účel a má být zvoleno správně. Spodní prádlo má zvyšovat sebevědomí, ne naopak.

Nové pravidlo zní – co kouká, musí ladit. S vámi i s outfitem. A rozhodně to nekončí u každodenní podprsenky. Každá žena potřebuje tu fakt sexy podprdu (nebo několik), tu, co    v ní může běhat, tu, co se hodí na meeting i tu pod ty šaty s holými zády. A  další, ve které může pohodlně kojit, když na to přijde. Navíc si v Astratexu vyberete i plavky, sportovní a funkční prádlo, pohodlné domácí oblečení, něco pěkného na spaní, župánky, punčochy    a dnes už i nepostradatelné menstruační kalhotky. A završit to celé můžete stahovacím prádlem, kde je kvalitní materiál klíčový, jde totiž o druhou kůži. Doslova.

Pro inspiraci se můžete podívat na naše focení s Hankou, které jsme si moc užily. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.