Přeskočit na obsah
Domů » Jak originálně zkombinovat elegantní a sportovní kousky?

Jak originálně zkombinovat elegantní a sportovní kousky?

Že sport a elegance nejdou dohromady? To dávno neplatí. Stačí vědět, jak jednotlivé oblečení kombinovat a otevře se vám přímo nová dimenze ve vašem šatníku. Chcete se o sportovní eleganci dozvědět více? Čtěte dál .

Sportovní elegance

Pokud máte pro módu alespoň trochu citu, slibujeme, že si tento styl zamilujete. Je velmi multifunkční, takže se hodí do školy, do práce, na pracovní schůzky, ale i na posezení s přáteli nebo klidně na večerní procházku.

Elegantními prvky jsou zde halenka a kabelka. Zbytek outfitu jako sukně, boty a kšiltovka, se nesou spíše na té sportovní vlně.

Při kombinování dvou stylů hrají důležitou roli i barvy. Všimněte si, že kromě bílé, jsme spojili i bledě modrou se světle zelenou. Dohromady spolu všechny barvy krásně ladí. Aby byla halenka co nejvíce elegantní, zvolte u ní materiál satén. Je lesklý a vzbuzuje luxusní dojem. I kabelka se nese ve stylu luxusu a elegance, navíc tento tvar je nyní in.

Sportovní kšiltovka svou barvou outfit krásně rozbila a bez ní by to nebylo ono. Pokud je to na vás přeci jen moc sportovní nebo nejste kšiltovkový typ, můžete ji s klidným svědomím vynechat. Na závěr už oblečete Adidas sukni a bílé tenisky. Sport a elegance jdou zkrátka dohromady.

Co na dnešní netradiční sportovní inspiraci říkáte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.